Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

4 Non Blondes - What's Up (Edit)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.06
2021
Upalny weekend? Wytchnienie znajdziesz nie tylko nad wodą

Upalny weekend? Wytchnienie znajdziesz nie tylko nad wodą

 
Upalny weekend? Wytchnienie znajdziesz nie tylko nad wodą
Autobusem w dolinki podkrakowskie? Noc Teatrów, fitness w cieniu drzew w parku Lotników Polskich, a może wieczór w Arenie Garden? Pomysłów, jak spędzić przedwakacyjny weekend jest wiele. Pamiętajcie: temperatura w naszym mieście może osiągnąć nawet 32 stopnie Celsjusza. Uważajcie na upał i szukajcie wytchnienia... nie tylko nad wodą.

 

Wsiądź do autobusu i pojedź do zoo lub lasu

W najbliższy weekend, 19 i 20 czerwca, będą kursować autobusowe linie rekreacyjne do Będkowic, Ojcowa i Puszczy Niepołomickiej. Zostaną uruchomione także dodatkowe kursy linii nr 134, a także linia wspomagająca nr 434 na trasie do ogrodu zoologicznego.

Szczegółowy rozkład jazdy linii rekreacyjnych znajdziesz tutaj.

Weekendowy maraton fitness

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, do krakowskich parków wraca życie – miejskie tereny zielone to przecież świetne miejsca do piknikowania, odpoczynku, integracji i wspólnych treningów. W weekend 19 i 20 czerwca kolejno w parku Jordana i parku Lotników Polskich odbędzie się bezpłatny maraton fitness, który dla kampanii #KrakówWFormie poprowadzi zawodowa trenerka Dominika Waksmundzka.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Spędzaj lato w Arenie Garden

Aktywny wypoczynek dla dzieci i dorosłych, warsztaty, pokazy, gry i zabawy, koncerty, stand-upy, spektakle i oczywiście mnóstwo pysznego jedzenia! Zapraszamy do Areny Garden przy TAURON Arenie Kraków.

Godziny otwarcia strefy:

poniedziałek–środa, w godz. 13.00–23.00

czwartek–piątek, w godz. 13.00–24.00

sobota, w godz. 11.00–24.00

niedziela, w godz. 11.00–23.00

Food trucki działają do godz. 21.00, a w piątki i soboty do godz. 22.00.

Poznaj program wydarzeń na najbliższe dni tutaj.

Noc Teatrów – z 19 na 20 czerwca

63 spektakle i przedsięwzięcia teatralne, w tym siedem przedstawień plenerowych, zaangażowanie 12 teatrów instytucjonalnych oraz ponad 30 teatrów i grup nieinstytucjonalnych – w nocy z 19 na 20 czerwca cały Kraków stanie się wielką sceną teatralną. To wszystko za sprawą XIV edycji Nocy Teatrów.

Program wydarzenie znajdziesz tutaj.

Krakowskie Kameralne Spotkania Muzyczne

Gościem pierwszego spotkania, które odbędzie się w sobotę, 19 czerwca, o godz. 18.00 w Krakowskim Forum Kultury, na ul. Mikołajskiej 2, będzie Monika Korybalska – solistka Opery Krakowskiej, a towarzyszyć jej będą Olga Tsymbaluk – fortepian i Dmytro Holovenko – gitara.

Więcej informacji tutaj.

Fontanna nad Zalewem Nowohuckim

Pływające fontanny na Zalewie Nowohuckim działają już w pełni i każdy ma możliwość samodzielnego uruchomienia multimedialnego pokazu wody, muzyki i światła. Do uruchomienia pokazu konieczna jest prosta w obsłudze aplikacja. Urzekający spektakl pływających fontann można uruchomić znajdując się w ich pobliżu. Jak to zrobić? Sprawdź tutaj.

Trenuj w Krakowie

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie zaprasza na kolejne zajęcia w ramach projektu „Trenuj w Krakowie!”, stanowiącego element miejskiej kampanii „Kraków w formie”. W niedzielę, 20 czerwca, odbędzie się trening biegowy i zajęcia dla najmłodszych.

Szczegóły tutaj.

Złap kondycję z przewodnikiem „Kraków w formie”!

Szukasz ciekawych miejsc do uprawniania sportu i rekreacji? Chciałbyś skorzystać z dobrej pogody i poćwiczyć poza domem? Lubisz wycieczki rowerowe, fitness w parku, biegi? Masz ochotę na wypoczynek w zieleni i nad wodą? Wszystko to możesz mieć w zasięgu miasta. Po motywację i pomysły sięgnij do najnowszej miejskiej publikacji – przewodnika po rekreacyjnej i sportowej ofercie Krakowa 2021/2022 adresowanego do wszystkich krakowian: dzieci, młodzieży, rodzin i seniorów. 

---
Źródło: Krakow.pl
photo credit: Krakow.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners