Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Limp Bizkit - Shotgun
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

27.07
2017
Unikalna specjalność w skali kraju

Unikalna specjalność w skali kraju

 
Unikalna specjalność w skali kraju
Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej uruchamia nową specjalność na II stopniu kierunku budownictwo; jest to inżynieria dróg wodnych. Do zadań absolwentów należeć będą planowanie, projektowanie i przede wszystkim utrzymanie dróg wodnych.

Politechnika Krakowska należy do jednego z niewielu polskich ośrodków, posiadających warunki do prowadzenia takiej specjalności. W Polsce brakuje specjalistów tej dziedziny, co w skali kraju gwarantuje absolwentom unikalne wykształcenie.
Studia II stopnia na kierunku budownictwo w specjalności inżynieria dróg wodnych skierowane są do osób posiadających tytuł zawodowy inżyniera lub magistra inżyniera uzyskany w trybie studiów I stopnia lub jednolitych studiów magisterskich. Po więcej sięgajcie na stronę uczelni.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners