Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Soul To Squeeze
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.05
2023
Uczelniana debata wyborcza za nami!

Uczelniana debata wyborcza za nami!

 
Uczelniana debata wyborcza za nami!
We wtorek 9 maja odbyła się debata pomiędzy kandydatami na Rektora Politechniki Krakowskiej kadencji 2023/2024. Wydarzenie w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym "Działownia" zgromadziło licznych przedstawicieli społeczności akademickiej PK.


Zgromadzeni mogli poznać szerzej sylwetki kandydatów na Rektora Politechniki Krakowskiej oraz dowiedzieć się więcej na temat ich wizji na funkcjonowanie uczelni. Nie zebrakło również pytań od społeczności PK, które wcześniej można było przesłać do organizatorów debaty. 

Osoby, które omięnły wydarzenie mogą ciągle zapoznać się z przebiegiem debaty. Była ona transmitowana na kanale youtube Samorządu Studenckiego Politechniki Krakowskiej.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners