Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Deszcz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.11
2022
Tylko do jutra można wspomóc dowolnymi datkami akcję „Mikołajki – Studenci Dzieciom”

Tylko do jutra można wspomóc dowolnymi datkami akcję „Mikołajki – Studenci Dzieciom”

 
Do finału zmierza akcja „Mikołajki – Studenci Dzieciom”, organizowana przez Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej i Radę Osiedla Domów Studenckich PK. W tym roku w przedsięwzięcie zaangażowało się ponad 80 studenckich wolontariuszy.

Żacy z PK zbierają do 29 listopada fundusze na zakup prezentów oraz potrzebnych artykułów (np. ręczników, pościeli, naczyń, środków chemicznych, artykułów papierniczych, środków higieny osobistej) dla ponad 160 podopiecznych z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych z Małopolski. Podobnie jak w ub. roku, można było też przygotować paczkę samemu lub w grupie koleżeńskiej (studenckiej, pracowniczej). Istnieje również możliwość (do 29 listopada) wsparcia akcji poprzez złożenie datku za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

Tegoroczna edycja przedsięwzięcia „Mikołajki – Studenci Dzieciom” rozpoczęła się 7 listopada, tradycyjnie pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki na dziedzińcu kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. Koordynatorką akcji jest Kinga Wojciechowska: – Warto zaznaczyć, że wspieramy nie tylko samych podopiecznych, ale także dołożymy wszelkich starań aby móc wesprzeć ogół wszystkich placówek, aby niczego nie brakowało. Studenci Politechniki Krakowskiej chcą pomóc aż 10 placówkom. Do 29 listopada będą zbierać fundusze dla: Domu Dziecka „Dworek Marzeń” w Olkuszu, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu socjalizacyjnego „Perspektywa” w Bochni, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu socjalizacyjnego w Kłaju, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Radoczy, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Poczty Polskiej w Skawinie, Jednostki Wpierającej Rodzinę – Dąbrowa Tarnowska, Domu Dziecka „Pomocna Dłoń” w Olkuszu, Domu Dziecka nr 1 w Jasieniu, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu socjalizacyjnego „Azymut” w Bochni, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Spokojna Przystań” w Miękini.
 
Wolontariuszy można spotkać na terenie uczelni (odwiedzają sale wykładowe na wydziałach), a także na terenie Osiedla Akademickiego Politechniki Krakowskiej. Puszki na datki zostały także umieszczone w pomieszczeniach administracyjnych – dziekanatach i sekretariatach. W akcję można się też było zaangażować poprzez przygotowanie paczki samemu lub w grupie koleżeńskiej (studenckiej, pracowniczej). 
 
Ponadto, na portalu zrzutka.pl założona została zbiórka środków na prezenty dla dzieci, więc każdy chętny może wspomóc akcję dowolnym datkiem. 
 

 

Informacje o akcji „Mikołajki – Studenci Dzieciom” na Facebooku.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners