Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Europe - Firebox
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.05
2021
Tydzień Biblioteki Politechniki Krakowskiej: 8-15 maja

Tydzień Biblioteki Politechniki Krakowskiej: 8-15 maja

 
Tydzień Biblioteki Politechniki Krakowskiej: 8-15 maja
W dniach od 8 do 15 maja br. odbywa się ogólnopolski XVIII Tydzień Bibliotek pod hasłem „Znajdziesz mnie w Bibliotece”. Tradycyjnie do wydarzenia włączyła się Biblioteka Politechniki Krakowskiej.

Tydzień Biblioteki PK jest okazją do zwrócenia uwagi studentów na uczelniany księgozbiór, zasoby elektroniczne oraz biblioteczne usługi, dzięki którym studiowanie oraz docieranie do poszukiwanych źródeł staje się znacznie łatwiejsze.
 
Podczas Tygodnia Biblioteki Politechniki Krakowskiej można – za pośrednictwem Facebooka – wziąć udział quizach, a także lepiej poznać biblioteczne usługi i zasoby oraz prawdziwe skarby wydawnicze. 
 
 
Strona Biblioteki PK: www.biblos.pk.edu.pl 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners