Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coldplay - Clocks
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.09
2017
Trzecia edycja Politechnicznego Uniwersytetu Dzieci

Trzecia edycja Politechnicznego Uniwersytetu Dzieci

 
Trzecia edycja Politechnicznego Uniwersytetu Dzieci
Już niebawem rozpocznie się trzeci rok działalności Politechnicznego Uniwersytetu Dzieci. Od 20 września trwają zapisy na zajęcia w nadchodzącym roku akademickim 2017/2018.

Nowością w odniesieniu do poprzedniego roku jest udział uczniów klas V i VI. Program PUD przewiduje łącznie 14 godzin zajęć teoretycznych. Na realizację każdego zagadnienia przeznaczono dwie godziny lekcyjne, w obrębie każdego z wydziałów uczelni.

Głównym celem projektu jest rozwój pasji i zainteresowań naukowych dzieci oraz kształtowanie i rozwijanie ich planów na dalsze życie zawodowe.  Za realizację przedsięwzięcia odpowiedzialne jest Centrum Psychologii Politechniki Krakowskiej.

Politechniczny Uniwersytet Dzieci prowadzi zajęcia odpłatnie (dofinansowane przez Politechnikę Krakowską) w cyklu rocznym. Warsztaty odbywają się raz w miesiącu, w sobotę jednorazowo na każdym z wydziałów PK. Jedna grupa może liczyć od 20 do 25 uczniów.

Formularz zgłoszeniowy można złożyć osobiście w sekretariacie CPiP PK lub przesłać na adres e-mail: uniwersytetdzieci@pk.edu.pl. Lista uczestników jest tworzona do wyczerpania miejsc.

Bliższe informacje pod numerem tel. (12) 628 25 19 oraz na stronie internetowej projektu.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners