DUCH - Spleen

Trzecia edycja Politechnicznego Uniwersytetu Dzieci

Już niebawem rozpocznie się trzeci rok działalności Politechnicznego Uniwersytetu Dzieci. Od 20 września trwają zapisy na zajęcia w nadchodzącym roku akademickim 2017/2018.

Nowością w odniesieniu do poprzedniego roku jest udział uczniów klas V i VI. Program PUD przewiduje łącznie 14 godzin zajęć teoretycznych. Na realizację każdego zagadnienia przeznaczono dwie godziny lekcyjne, w obrębie każdego z wydziałów uczelni.

Głównym celem projektu jest rozwój pasji i zainteresowań naukowych dzieci oraz kształtowanie i rozwijanie ich planów na dalsze życie zawodowe.  Za realizację przedsięwzięcia odpowiedzialne jest Centrum Psychologii Politechniki Krakowskiej.

Politechniczny Uniwersytet Dzieci prowadzi zajęcia odpłatnie (dofinansowane przez Politechnikę Krakowską) w cyklu rocznym. Warsztaty odbywają się raz w miesiącu, w sobotę jednorazowo na każdym z wydziałów PK. Jedna grupa może liczyć od 20 do 25 uczniów.

Formularz zgłoszeniowy można złożyć osobiście w sekretariacie CPiP PK lub przesłać na adres e-mail: uniwersytetdzieci@pk.edu.pl. Lista uczestników jest tworzona do wyczerpania miejsc.

Bliższe informacje pod numerem tel. (12) 628 25 19 oraz na stronie internetowej projektu.