Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

CHLOPCY Z PLACU BRONI - Kocham Cie
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.08
2022
Trwają zapisy na obóz integracyjny dla nowych studentów – Adapciak 2022 (13-18 września)

Trwają zapisy na obóz integracyjny dla nowych studentów – Adapciak 2022 (13-18 września)

 
Trwają zapisy na obóz integracyjny dla nowych studentów – Adapciak 2022 (13-18 września)
Po raz kolejny osoby, które od października rozpoczną naukę na pierwszym roku studiów na Politechnice Krakowskiej, będą mogły – jeszcze w czasie wakacji – poznać uczelnię i zintegrować się z nowymi koleżankami i kolegami.
Wszystko za sprawą Adapciaka, który został zaplanowany w dniach 13-18 września. Zapisy na obóz trwają. Można ich dokonać tutaj. Liczba miejsc ograniczona.
 
Adapciak został podzielony na część krakowską oraz żywiecką. W pierwszych dwóch dniach nowi studenci m.in. poznają Politechnikę Krakowską i jej kampusy oraz wezmą udział w grze miejskiej. Druga część Adapciaka to pobyt w Ośrodku Szkolenia Żeglarskiego Politechniki Krakowskiej w Żywcu. Wśród atrakcji szkolenie żeglarskie i rejsy po Jeziorze Żywieckim, bumperball i inne gry, a także pierwsza w życiu sesja, oczywiście zrealizowana z przymrużeniem oka. 
 
Wszystkie informacje na temat obozu integracyjnego dla nowych studentów można znaleźć na Facebooku oraz stronie: adapciak.pk.edu.pl
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners