Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Queen - I'm Going Slightly Mad
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.09
2022
Trwają zapisy na kolejną edycję Otwartego Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej

Trwają zapisy na kolejną edycję Otwartego Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej

 
Trwają zapisy na kolejną edycję Otwartego Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej
Trwa rekrutacja na jesienną edycję Otwartego Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej. Jest to doskonała okazja zarówno dla początkujących pasjonatów, jak i fotografów chcących udoskonalić swoje umiejętności i pogłębić dotychczasową wiedzę. Zajęcia rozpoczną się 14 października br. i potrwają do lutego 2023 r.
 
Na kurs składają się wykłady i zajęcia praktyczne w pracowni fotograficznej, komputerowej oraz w plenerze. Prowadzą je uznani wykładowcy z Politechniki Krakowskiej, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członkowie Związku Polskich Artystów Fotografików i pracownicy Muzeum Historii Fotografii w Krakowie. Kurs kończy wystawa fotografii uczestników.
 
Wszystkie szczegóły dotyczące Otwartego Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej można znaleźć na stronie internetowej foto.pk.edu.pl oraz na Facebooku
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners