Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Europe - Firebox
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.10
2022
Trwają zapisy do Akademickiego Chóru Politechniki Krakowskiej „Cantata”

Trwają zapisy do Akademickiego Chóru Politechniki Krakowskiej „Cantata”

 
Trwają zapisy do Akademickiego Chóru Politechniki Krakowskiej „Cantata”
Rozwijają swój talent, zdobywają nagrody, uczestniczą w życiu kulturalnym Krakowa, uświetniają uroczystości Politechniki Krakowskiej - Kto? Członkowie Chóru Cantata!
Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata” powstał w 1990 r. Od 2001 r. jego dyrygentem jest mgr Marta Stós. Zespół gromadzi studentów i absolwentów krakowskich szkół wyższych. „Cantata” prezentuje bogaty i zróżnicowany repertuar składający się z utworów polskich i zagranicznych. W ciągu ostatnich lat chór zdobył m.in.: I miejsce w kategorii chórów akademickich podczas XX Łódzkiego Festiwalu Chóralnego „Cantio Lodziensis”, dwa Srebrne Dyplomy Międzynarodowego Konkursu „Voce Magna” w Żylinie (Słowacja) i Ogólnopolskiego Konkursu „O złotą strunę” w Niepołomicach, I miejsce w V Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów Akademickich „Święty Krzyż 2018”, II miejsce w XXXIX Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Cerkiewnej „Hajnówka 2020”. Ostatnio politechnicznych chórzystów można było usłyszeć podczas inauguracji roku akademickiego 2022/23 na PK. 
 
Obecnie trwają zapisy do Akademickiego Chóru Politechniki Krakowskiej „Cantata”. Można ich dokonać we wtorki i piątki (godz. 10.00-13.00) w Muzeum Politechniki Krakowskiej (sala 1.01, budynek „Areszt”) przy ul. Warszawskiej 24. Z chórem można też kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej: cantata@pk.edu.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners