Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

My Chemical Romance - Welcome to the Black Parade
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.07
2017
Trwa trzecia edycja Workcamp

Trwa trzecia edycja Workcamp

 
Trwa trzecia edycja Workcamp
Już drugi tydzień studenci PK charytatywnie remontują świetlicę środowiskową „Akademia Młodzieży” przy ul. Radzikowskiego 29 w Krakowie – wszystko w ramach akcji Workcamp. Uczestnicy projektu kończą etap pracy nad ścianami budynku i mają nadzieję, że w tym tygodniu uda im się jeszcze położyć podłogi w sporej części pomieszczeń.

Akcja studentów Politechniki Krakowskiej organizowana jest przez Koło Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Małopolski w Krakowie. Jej celem jest pomoc najbardziej potrzebującym placówkom pożytku publicznego. W poprzednich dwóch latach studenci budownictwa PK odnawiali podczas wakacji budynek Pogotowia Opiekuńczego w Tarnowie.

Należy podkreślić, że wszystkie materiały budowlane potrzebne do prac wolontariusze zdobywają sami. Remont świetlicy rozpoczął się w poniedziałek 10 lipca i został zaplanowany na trzy tygodnie.

Patronat nad akcją objął m.in. rektor Politechniki Krakowskiej.

Więcej o akcji Workcamp na Facebooku.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners