Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Ladyhawke - Black, White & Blue
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.07
2020
Trwa Summer Jazz Festival Kraków 2020

Trwa Summer Jazz Festival Kraków 2020

 
Trwa Summer Jazz Festival Kraków 2020
W ramach Summer Jazz Festival Kraków 2020, który potrwa do 15 sierpnia, odbędzie się blisko sto koncertów. Wydawało się, że 25. edycja największego polskiego festiwalu jazzowego będzie prezentowana tylko online – na srebrnym czy białym ekranie, ale jednak duch żywego jazzu pokonał wirusa.

 

W tym roku usłyszymy między innymi Urszulę Dudziak, Billy’ego Cobhama wraz z Adamem Bałdychem, Adzikiem Sendeckim i Linley'em Marthe w projekcie Fusion Night, Adama Makowicza w duecie z Leszkiem Możdżerem oraz grupy Friends (W. Karolak, P. Baron, M. Napiórkowski, A. Dębski i A. Czerwiński) z Nigelem Kennedy’m.
 
Przed nami trzydzieści koncertów gwiazd polskiego jazzu w Pałacu pod Baranami - z czego jedenaście plenerowych na dziedzińcu Pałacu pod Baranami i dziewiętnaście w Piwnicy pod Baranami. Trzydzieści koncertów odbędzie się w Harris Piano Jazz Bar.
 
Po latach będziemy mieć również honorowego artystę festiwalowego, tzw. „Artist In Residence”. Zostanie nim wybitny pianista Dominik Wania, który wystąpi na festiwalu w sześciu różnych koncertach.
 
Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami pandemicznymi, tak aby miłośnicy jazzu mogli cieszyć się muzyką w bezpiecznej atmosferze.
 
Program wraz z informacjami o zakupie biletów można zobaczyć na stronie internetowej organizatora cracjazz.com oraz na Facebooku.
 
---
 
źródło: Kraków.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners