Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Kubb - Wicked Soul
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.06
2017
Trwa rekrutacja na Politechnikę Krakowską

Trwa rekrutacja na Politechnikę Krakowską

 
Trwa rekrutacja na Politechnikę Krakowską
Przypominamy, że rekrutacja na Politechnikę Krakowską trwa. Na kandydatów czeka 25 kierunków studiów i ponad 5 tysięcy miejsc na studiach I i II stopnia. W ofercie uczelni są również nowości.

W tegorocznej ofercie PK po raz pierwszy znalazł się kierunek odnawialne źródła energii i infrastruktura komunalna, jest też 5 nowych specjalności: inżynieria pojazdów szynowych, analityka danych, inżynieria dróg wodnych, energy systems and machinery, innowacyjne technologie chemiczne.

Rekrutacja na Politechnikę Krakowską rozpoczęła się 1 czerwca br. i odbywa się elektronicznie za pośrednictwem formularza  na stronie internetowej uczelni (www.pk.edu.pl) w dziale „Rekrutacja”. Tam też można znaleźć wykaz i wzory wszelkich potrzebnych dokumentów, harmonogram oraz ofertę edukacyjną poszczególnych wydziałów. Pomocny będzie także dedykowany kandydatom portal: maturzysta.pk.edu.pl.

Przypominamy, że na architekturę obowiązuje egzamin wstępny z rysunku, a na architekturę krajobrazu - portfolio. Dla kandydatów na kierunek inżynieria wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym, którzy złożą portfolio, odbędzie się egzamin wstępny.

Więcej informacji na: rekrutacja.pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners