Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.02
2024
Trwa rejestracja do programu Buddy!

Trwa rejestracja do programu Buddy!

 
Erasmus Student Network PK poszukuje wolontariuszy do programu Buddy. Ich zadaniem będzie wspieranie studentów z wymian zagranicznych, którzy przyjechali na Politechnikę Krakowską. Program jest okazją do nauki języków i możliwością nawiązania zagranicznych przyjaźni. Rejestracja wolontariuszy kończy się 14 lutego br.

W ramach programu Buddy przyjeżdżającemu na Politechnikę Krakowską studentowi zostaje przydzielony wolontariusz, który pomaga mu „stawiać pierwsze kroki” w Krakowie i na uczelni. Wsparcie to dotyczy podstawowych kwestii, taki jak np. odbiór z lotniska/dworca, oprowadzenie po mieście i uczelni czy pomoc w zakwaterowaniu i załatwianiu różnych spraw na uczelni. Wolontariusz staje się więc osobą pierwszego kontaktu dla przydzielonego mu studenta zagranicznego, w szczególności w jego pierwszych dniach pobytu w Krakowie i na Politechnice.

 

 

Rejestracja do programu odbywa się za pomocą platformy Buddy System, która usprawnia i ułatwia proces dobierania studentów zagranicznych do wolontariuszy z Politechniki. Po zakończeniu rekrutacji zarejestrowane osoby otrzymają e-mail z potrzebnymi materiałami i informacjami, a następnie powiadomienie z Buddy Systemu o osobie, która została im dobrana. Zarejestrować można się do 14 lutego br. Osoby, które brały udział w programie w poprzednich semestrach i nadal chcą w nim uczestniczyć powinny zaktualizować dane w swoim profilu w Buddy System.

 

Szczegółowe informacje o programie można uzyskać kontaktując się z ESN PK mailowo (adres: buddy.pk@esn.pl ) lub poprzez Facebooka.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners