Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Rush - Closer To The Heart
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.05
2023
Trwa głosowanie w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Projekty zgłosił AZS PK

Trwa głosowanie w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Projekty zgłosił AZS PK

 
Trwa głosowanie w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Projekty zgłosił AZS PK
Trwa 6. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Każdy mieszkaniec Małopolski może zdecydować, które zadania będą realizowane w kolejnych latach. Do wyboru jest ok. 200 propozycji, a wśród nich dwa projekty zgłoszone przez Klub Uczelniany AZS Politechnika Krakowska.

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do 16 czerwca głosy można oddawać stacjonarnie lub korespondencyjnie, a nieco dłużej, bo do 18 czerwca będzie można głosować przez Internet. W tej edycji mieszkańcy Małopolski mogą oddać dwa głosy – jeden o zasięgu ogólnowojewódzkim, a drugi na zadanie regionalne.
 
Wśród zgłoszonych w tej edycji projektów znajdują się też dwa projekty przygotowane przez Klub Uczelniany AZS Politechnika Krakowska we współpracy z AZS UEK oraz AZS ANS Tarnów. Zakładają one realizację bezpłatnych zajęć sportowych dla wszystkich mieszkańców Małopolski. Pomysłodawcy podkreślają, że oferta skierowana jest do wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu zaangażowania w sport. W ramach obu projektów oferowana jest profesjonalna opieka trenerska oraz różnorodne zajęcia, takie jak: Zumba, Joga, Fitness, Pilates, treningi motoryczne oraz Studio Tańca. Ponadto, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych wizyt u fizjoterapeuty, aby jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.
 
– „Aktywny Student”, to projekt, który już dwukrotnie był realizowany przez AZS UEK z dużym powodzeniem. W tej edycji zostaliśmy zaproszeni przez naszych sąsiadów do współpracy.  Stoimy przed ogromną szansą na pozyskanie środków finansowych, które pozwolą nam na realizację darmowych zajęć sportowych na obiektach Politechniki Krakowskiej, dostęp do fizjoterapeuty oraz wsparcie naszych sekcji sportowych AZS. Zielone światło do wnioskowania o projekt dał nam śp. Rektor Białkiewicz, a decyzję podtrzymał Jego Magnificencja Rektor Prof. Szarata – mówi Krzysztof Pszczółka Prezes AZS PK, jeden z wnioskodawców. – Liczymy na mobilizację naszej społeczności i licznie oddane głosy zarówno na „Aktywnego Studenta”, jak również „Akademię Sportu” – dodaje.
 
 
Kody projektów:
 
  • „Aktywny Student” - OGW 8
  • „Akademia Sportu” - KOM 6
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners