Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

My Chemical Romance - Dead!
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.09
2022
Trwa „Adapciak – obóz integracyjny dla nowych studentów Politechniki Krakowskiej

Trwa „Adapciak – obóz integracyjny dla nowych studentów Politechniki Krakowskiej

 
Trwa „Adapciak – obóz integracyjny dla nowych studentów Politechniki Krakowskiej
15 września w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” na kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 uczestnicy „Adapciaka” – obozu integracyjnego dla nowych studentów, spotkali się z rektorem uczelni prof. dr. hab. inż. arch. Andrzejem Białkiewiczem oraz prorektorem ds. studenckich dr. inż. Markiem Bauerem. Jeszcze dziś studencka grupa wyruszy do Żywca. Obóz zakończy się 18 września.
Od 13 września trwa tegoroczna edycja „Adapciaka”, organizowanego przez Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej. Jest do doskonała okazja dla osób, które od października rozpoczną naukę na pierwszym roku studiów na PK, by – jeszcze w czasie wakacji – poznać uczelnię i zintegrować się z nowymi koleżankami i kolegami. „Adapciak” został podzielony na część krakowską oraz żywiecką. W pierwszych dniach nowi studenci poznali Politechnikę Krakowską i jej kampusy. Mieli też okazję spotkać się z rektorem prof. Andrzejem Białkiewiczem i prorektorem ds. studenckich dr. inż. Markiem Bauerem. 
 
Druga część „Adapciaka” odbędzie się w Ośrodku Szkolenia Żeglarskiego Politechniki Krakowskiej w Żywcu. Wśród atrakcji, które czekają na nowych żaków, są: szkolenie żeglarskie i rejsy po Jeziorze Żywieckim, bumperball i inne gry, a także pierwsza w życiu sesja, oczywiście zrealizowana z przymrużeniem oka. Obóz zakończy się 18 września. 
 
Strona wydarzenia: www.adapciak.pk.edu.pl/2022 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners