Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Jackson Michael - Dirty Diana
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

02.12
2020
Trwa 33. edycja akcji „Mikołajki – Studenci Dzieciom”. Każdy może pomóc

Trwa 33. edycja akcji „Mikołajki – Studenci Dzieciom”. Każdy może pomóc

 
Trwa 33. edycja akcji „Mikołajki – Studenci Dzieciom”. Każdy może pomóc
Do 2 grudnia będą zbierane pieniądze na gwiazdkowe prezenty dla dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Paczkę można też przygotować samemu.
 
Akcja „Mikołajki – Studenci Dzieciom” organizowana jest przez Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej i Radę Osiedla Domów Studenckich PK od 1987 r., kiedy to mieszkańcy akademików przy ul. Skarżyńskiego po raz pierwszy przygotowali prezenty mikołajkowe dla dzieci swoich kolegów i koleżanek z akademika „Rumcajs”.
 
W czasie 30. edycji w 2017 r. udało się zebrać rekordową sumę ponad 52 tysięcy zł. W ubiegłym roku, dzięki hojności darczyńców, prezenty od Mikołaja z PK otrzymało około 350 podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych w Krakowie, Bochni, Skawinie i Żmiącej. 
 
W tym roku akcja mikołajkowa potrwa do 2 grudnia. Można ją wesprzeć na dwa sposoby. W budynkach wydziałów PK (przy głównych wejściach) będzie można wrzucić pieniądze do specjalnie oznakowanych puszek. Ponadto można przygotować paczkę w grupie koleżeńskiej (studenckiej, pracowniczej). List dzieci do św. Mikołaja został opublikowany na facebookowej stronie akcji. Przygotowaną wcześniej paczkę należy przesłać na adres: Klub „Kwadrat”, ul. Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków. Studenccy wolontariusze z Politechniki, jak co roku, dostarczą wszystkie prezenty dzieciom. 
 
Odwiedź stronę akcji „Mikołajki – Studenci Dzieciom” na Facebooku
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners