Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Daughtry - We're Not Gonna Fall
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.02
2020
Targi Zero Waste w Krakowie –  Sposób na oszczędny i ekologiczny styl życia

Targi Zero Waste w Krakowie – Sposób na oszczędny i ekologiczny styl życia

 
Targi Zero Waste w Krakowie –  Sposób na oszczędny i ekologiczny styl życia
W dniach 24-26 kwietnia, w EXPO Kraków, startuje siódma edycja wyjątkowego wydarzenia, jakim są Targi Zero Waste - sposób na oszczędny i ekologiczny styl życia.

Impreza dedykowana jest wszystkim tym, którzy chcieliby uprościć swoje życie i ograniczyć ilość generowanych odpadów w domu, w pracy, podczas podróży. Organizatorzy – Fundacja alter eko, Little Greenfinity oraz Miasto Kraków, przygotowali szereg atrakcji. 
 
Podczas Targów będzie można, m.in. wymienić elektroodpady na gadżety ekologiczne, zaopatrzyć się w bezodpadowe niezbędniki, ułatwiające ograniczanie wytwarzania odpadów, takie jak: domowe kompostowniki, torby, termokubki, produkty kosmetyczne i spożywcze bez opakowań, filtry do wody, pieluchy wielorazowe, dekoracje z recyklingu i wiele innych. Podczas targów odbędą się wykłady i panele dyskusyjne poświęcone tematyce redukcji odpadów, prezentujące dobre praktyki w tym zakresie. Wydarzenie obfitować będzie w konkursy i warsztaty zero waste, podczas których będzie można skosztować kuchni bezodpadowej, przerobić stare na nowe, zrobić własną woskowijkę, czy biokosmetyki… . 
 
W piątek, 24 kwietnia odbędzie się Konferencja pt. "GOZ i zero waste w przedsiębiorstwach".
 
Targi Zero Waste to wyjątkowa impreza, organizowana jako zielony event, w myśl zasady: zaczynamy od siebie! Oznacza to, że podczas targów unikamy wytwarzania odpadów i dbamy o cenne zasoby przyrody. Wystawców i oferentów obowiązują zasady niestosowania opakowań jednorazowych oraz drukowanych ulotek, plakatów, folderów. Wszystkie drukowane materiały pochodzą z recyklingu a impreza promuje ideę współdzielenia, pożyczania i naprawiania.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Zapraszamy! 
 
Szczegóły na www.targi-zerowaste.pl,
Facebook: https://www.facebook.com/zerowaste.targi,
Instagram: https://www.instagram.com/targi.zero.waste/
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners