Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Killing Joke - In Cythera
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.07
2018
Taniej z Kartą Krakowską

Taniej z Kartą Krakowską

 
Taniej z Kartą Krakowską
Od początku lipca mieszkańcy Krakowa oraz osoby zameldowane i płacące tutaj podatki mogą składać wnioski o przyznanie Karty Miejskiej. Już pierwszego dnia elektronicznie zrobiło to ponad 3,5 tysiąca osób. Rejestrować się można również w punktach sprzedaży biletów.

Najszybszym i najwygodniejszym sposobem jest rejestracja na stronie internetowej. Podczas wysyłania wniosku można wybrać, co ma być nośnikiem nowych uprawnień i ulg - Karta Krakowska w formie plastikowej i mobilnej, lub dotychczasowe nośniki: Krakowska Karta Miejska, Krakowska Karta Rodzinna, Małopolska Karta Aglomeracyjna lub legitymacja studencka. Można również wybrać sposób odbioru karty, kurierem lub w jednym z punktów Sprzedaży Biletów MPK SA. Dla osób składających wnioski o wydanie Karty Krakowskiej została uruchomiona specjalna infolinia, czynna od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00.

Pod numerem telefonu 12 254 14 00 można uzyskać pomoc w przypadku problemów, pytań lub wątpliwości związanych z programem Karta Krakowska. Można to także zrobić wysyłając maila na adres: kontakt@kk.krakow.pl.
Mieszkańcy Krakowa będą mogli korzystać z Karty Krakowskiej od 1 sierpnia. Dzięki niej będą mieć prawo do zakupu  tańszych o 20 proc. biletów okresowych komunikacji miejskiej oraz do rabatów w miejskich instytucjach kultury.

Po więcej informacji sięgajcie na stronę krakow.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners