Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Soundgarden - Black Hole Sun
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.07
2017
Taneczny wachlarz, czyli 18. Festiwal Tańców Dworskich

Taneczny wachlarz, czyli 18. Festiwal Tańców Dworskich

 
Taneczny wachlarz, czyli 18. Festiwal Tańców Dworskich
W dniach od 30 lipca do 6 sierpnia pod hasłem „Na Dalekim Wschodzie” odbędzie się w Krakowie kolejna edycja Festiwalu Tańców Dworskich „Cracovia Danza”. Rekwizytem festiwalu stanie się wachlarz.

Spektakle taneczne w ramach wydarzenia będą prezentowane na kilku scenach w najpiękniejszych miejscach Starego Miasta. Finał odbędzie się na Rynku Głównym. Po raz pierwszy przed krakowską publicznością wystąpią koreańskie tancerki Chum-Sarang Arts Academy.

Tradycyjnie już Festiwalowi Tańców Dworskich towarzyszą trwające 5 dni warsztaty, które w tym roku odbędą się pod hasłem „Kraków tańczy”. Około 200 uczestników z kraju i zagranicy weźmie udział w kursach prowadzonych przez mistrzów tańca z całego świata.

Szczegółowy program i informacje o zapisach na warsztaty: www.cracoviadanza.pl/festiwal.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners