Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own

„Tadeusz Kościuszko. Rysunki i wizerunki”

Ze względu na duże zainteresowanie, wystawa o powyższym tytule została przedłużona do końca listopada. Wernisaż prezentuje reprodukcję 18 rysunków wykonanych przez Kościuszkę oraz wizerunków przywódcy powstania ze znaczków pocztowych, banknotów i monet.

Ekspozycja „Tadeusz Kościuszko. Rysunki i wizerunki” powstała w 40. rocznicę nadania imienia Tadeusza Kościuszki Politechnice Krakowskiej oraz 199. rocznicę śmierci Naczelnika. Podziwiać ją można do 30 listopada br. w siedzibie  Muzeum PK w budynku dawnego aresztu na I piętrze (kampus PK przy ul. Warszawskiej 24).
Wystawa była częścią Roku Tadeusza Kościuszki na Politechnice Krakowskiej, zakończonego oficjalnie 25 października br.