Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Blink-182 - Another Girl Another Planet
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.09
2021
Sztuka przez Sztukę!

Sztuka przez Sztukę!

 
Sztuka przez Sztukę!
Galeria Sztuki A-1 zaprasza na wirtualną wystawę prac studentek i studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej (rok 1, st. II, sem. 2) pt. „Sztuka przez sztukę”.
 
W ramach seminarium z przedmiotu Historia Sztuki i Kultury została realizowana I edycja projektu „Sztuka przez sztukę”, którego celem jest popularyzacja wiedzy o sztukach pięknych. Projekt upowszechnia i promuje naukę o współczesnych problemach i zjawiskach zachodzących w przestrzeniach kultury i sztuki. Jest to koncepcja, która ma zachęcić młodych ludzi do rozwijania kompetencji artystycznych,  budowania kreatywnych postaw i artystycznej tożsamości, ma zaispirować do zdobywania nowych doświadczeń w zakresie działań wizualnych. Projekt stanowi eksperyment o charakterze edukacyjnym i artystycznym, podjętym na rzecz wspieraania rozwoju społecznej wrażliwości oraz umacniania refleksji dotyczącej znaczącej roli sztuki w życiu codziennym.
 
Zapraszamy wszystkich do oglądnięcia projektów studentek i studentów 1 roku, II-ego stopnia Wydziału Architektury PK,  którzy w minionym semestrze zmierzyli się z trudnym zadaniem zrealizowania graficznej formy wypowiedzi, spełniającej kryterium popularyzacji wiedzy o sztukach pięknych.
 
Projekty zostały wykonane pod kierunkiem dr inż. arch. Małgorzaty Hryniewicz i dr sztuki Katarzyny Kołodziejczyk
 
Studentkom i studentom dziękujemy za udział w I-szej edycji projektu oraz gratulujemy wyobraźni, wrażliwości oraz wiedzy!
 
---
 
Źródło: Galeria A1
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners