Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Hey - Teksanski
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.11
2018
Szlachetna Paczka na PK

Szlachetna Paczka na PK

 
Szlachetna Paczka na PK
Od 22 listopada do 4 grudnia na Politechnice potrwa zbiórka artykułów dla potrzebujących. Organizatorem tegorocznej akcji Szlachetnej Paczki na PK jest Biblioteka Politechniki Krakowskiej.

XVIII edycja Szlachetnej Paczki rozpoczęła się 17 listopada. Jest to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Polega na współpracy darczyńców z wolontariuszami. W poprzednich edycjach akcji wzięło udział łącznie blisko 4 mln osób, a pomoc materialna trafiła do ponad 150 tys. rodzin.

Produkty do Szlachetnej Paczki można przynosić do Wypożyczalni Biblioteki PK przy ul. Warszawskiej 24, w terminie: 22 listopada - 4 grudnia, do godz. 19.30. Osoba do kontaktu: Krystyna Wiatr, e-mail: wiatr@biblos.pk.edu.pl, tel. 12 628 29 45.

8 i 9 grudnia br. paczki za sprawą wolontariuszy znów trafią do tysięcy potrzebujących rodzin w całej Polsce. Informacje o rodzinie, którą w tym roku wesprze społeczność PK, znajdziecie tutaj.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners