Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Kasabian - Man Of Simple Pleasures
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.02
2023
Szkolenie świadomościowe nt. niepełnosprawności

Szkolenie świadomościowe nt. niepełnosprawności

 
Szkolenie świadomościowe nt. niepełnosprawności
Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami zaprasza na kolejną edycję szkoleń świadomościowych nt. niepełnosprawności realizowanych w ramach projektu Dostępna PK.

Terminy szkoleń do wyboru:

17 luty 2023 r. - szkolenie na terenie kampusu w Czyżynach 

27 luty 2023 r. - szkolenie na ul. Warszawskiej   

Ze względu na formę warsztatową szkolenia odbywają się stacjonarnie. Szkolenie ma na celu zwiększenie wiedzy i podniesienie świadomości kadry naszej uczelni na temat niepełnosprawności i funkcjonowania w społeczeństwie osób z niepełnosprawnościami. Zakres tematyczny: dostępne formy wsparcia i metody komunikacji z osobami dotkniętymi różnymi rodzajami niepełnosprawności, bariery wynikające z różnych typów niepełnosprawności. W trakcie szkolenia element praktyczny: uczestnicy mogą osobiście przekonać się m.in. jak widzi osoba z dysfunkcją wzroku czy poczuć jak słyszy osoba z dysfunkcją słuchu nosząca aparat słuchowy. Pozostałe informacje na temat szkolenia w Biurze ds. Osób z Niepełnosprawnościami. W celu zgłoszenia na szkolenie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy - niezbędne będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Mail: bon@pk.edu.pl Tel: 12 628 20 08

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners