Michal Lebiest - Nocne Rendez Vous

2023
Szkolenie pt. "Jak merytorycznie przygotować kartę przedmiotu w module eHMS/sylabus"

Dział Kształcenia informuje, iż 27 czerwca 2023 r. w godz. 9:15 - 10:45 odbędzie się szkolenie, którego tematem będzie przygotowanie merytoryczne karty przedmiotu w module eHMS/sylabus. Szkolenie odbędzie się równocześnie w formie stacjonarnej i zdalnej, z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams.

Warunkiem udziału w szkoleniu w formie stacjonarnej jest przesłanie uzupełnionego formularza rejestracyjnego online, do którego link znajdą Państwo tutaj: https://forms.office.com/e/sP3GCUGHRd

W szkoleniu w formie stacjonarnej może wziąć udział maksymalnie 120 osób (decyduje kolejność zgłoszeń). Formularz pozostanie aktywny do godz. 11:00 26 czerwca 2023 r. Bezpośredni link do szkolenia w aplikacji Microsoft Teams znajdą Państwo również na stronie serwisu informacyjnego modułu eHMS/sylabus (https://info.sylabus.pk.edu.pl/). Potwierdzenie udziału w szkoleniu stacjonarnym zostanie przesłane drogą mailową 26 czerwca 2023 r.

Link do szkolenia online

Podstawowe informacje dotyczące szkolenia

Termin: 27 czerwiec 2023 r. (wtorek)

Planowany czas trwania szkolenia: 1,5 godz. (9:15 – 10:45)

Prowadzący: dr inż. Stanisław Walczak, prof. PK – Senacka Komisja ds. Dydaktyki, Prodziekan ds. Studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej

Miejsce: Microsoft Teams oraz budynek „Działownia” (kampus główny PK)

• sala nr 010 (jeżeli liczba uczestników stacjonarnych będzie mniejsza niż 36 osób)
  • sala nr 019 (jeżeli liczba uczestników będzie większa niż 36 osób, ale mniejsza niż 121 osób)

Właściwy numer sali zostanie ogłoszony dzień przed szkoleniem, tj. 26 czerwca 2023 r.