Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Rasmus - I'm a mess
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.10
2022
Szkolenia świadomościowe dla pracowników PK

Szkolenia świadomościowe dla pracowników PK

 
Szkolenia świadomościowe dla pracowników PK
Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami zaprasza kadrę naszej Uczelni na szkolenia świadomościowe nt. niepełnosprawności, które mają na celu przedstawienie kwestii, również praktycznie, związanych z codziennym funkcjonowaniem osób z niepełnosprawnościami oraz możliwościami ich wsparcia.

 

Kolejne szkolenie odbędą się w terminach 12 lub 28 października (w trybie stacjonarnym, potrwają ok. 6 godzin).

Program zakłada dostarczenie uczestnikom praktycznej wiedzy  do wykorzystania w codziennych kontaktach z osobami z niepełnosprawnościami. - Zależy nam, abyśmy wspólnie tworzyli środowisko uczelniane użyteczne dla wszystkich studentów oraz pracowników, również tych ze szczególnymi potrzebami, tym bardziej, że zapewnianie dostępności jest jedną z podstawowych dobrych praktyk oraz obowiązkiem uczelni wynikającym m.in. z ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami  - przekazuje Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami.

W celu zapisu na szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://bon.pk.edu.pl/rekrutacja/  oraz telefonicznie lub mailowo zgłosić chęć udziału w szkoleniu w wybranym terminie: bon@pk.edu.pl, tel. 12 638 20 08.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu Dostępna PK.

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners