Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cranberries - Hollywood
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

05.10
2015
Szkolenia Autodesk za darmo!

Szkolenia Autodesk za darmo!

 
Szkolenia Autodesk za darmo!
Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków przy współpracy z firmą Cadsoft, będącą autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk, tegorocznie organizuje już trzecią edycję CadCompetition.

Wychodząc tym samym na przeciw oczekiwaniom pracodawców, którzy coraz częściej wymagają od pracowników znajomości narzędzi potrzebnych do realizacji projektu od rysunku aż po finalny produkt.

Cad Competition składa się z dwóch części. Pierwsza (27-28 października) to cykl bezpłatnych warsztatów z programów AutoCAD, Inventor, Revit oraz 3ds Max, wykorzystywanych do dwuwymiarowego (2D) i trójwymiarowego (3D) komputerowego wspomagania projektowania. Warsztaty będą prowadzone przez certyfikowanych szkoleniowców z firmy Cadsoft.

Druga część to konkursy wiedzy i umiejętności posługiwania się programami: Inventor w konkursie firmy TEKPRO, oraz CATIA w konkursie firmy Valeo.

Aplikuj na: www.cad.BEST.krakow.pl . Masz czas do 23.10.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners