Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.05
2021
Szczepienia przeciw COVID-19 dla pracowników i studentów PK, przeprowadzane na terenie uczelni. Zgłoszenia do dziś!

Szczepienia przeciw COVID-19 dla pracowników i studentów PK, przeprowadzane na terenie uczelni. Zgłoszenia do dziś!

 
Szczepienia przeciw COVID-19 dla pracowników i studentów PK, przeprowadzane na terenie uczelni. Zgłoszenia do dziś!
Umożliwiając przyspieszenie i usprawnienie procesu szczepień przeciwko COVID-19 oraz w związku z zainteresowaniem wykazanym poprzez przeprowadzoną za pomocą Wirtualnych Kadr ankietę, Politechnika Krakowska zorganizuje szczepienia dla pracowników i studentów.
Szczepienia dla pracowników
 
 Kierownicy jednostek są zobowiązani do wyznaczenia pracownika administracji, który sporządzi listę/wykaz pracowników chętnych do szczepienia. Listę/wykaz należy przygotować zgodnie z załączonym wzorem. Sporządzone listy/wykazy/zestawienia należy przekazać drogą elektroniczną (w wersji edytowalnej) do Uczelnianego Koordynatora szczepień lic. Anny Wiśniewskiej na adres mailowy: anna.wisniewska@pk.edu.pl najpóźniej do dnia 19 maja 2021 r. oraz przekazać w wersji papierowej.
 
Szczepienia dla studentów
 
Zapisy studentów zainteresowanych szczepieniem przeciwko COVID-19 prowadzi Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej. Zapisu można dokonać do 19 maja poprzez formularz Microsoft Forms po zalogowaniu do aplikacji Office365.
 
Szczepienia dla pracowników i studentów będą wykonywane przez Scanmed S.A. – Oddział Kraków. Na terenie Politechniki Krakowskiej będzie przygotowany jeden punkt szczepień w Hali Sportowej przy al. Jana Pawła II 37, 31-864 Kraków.  Terminy szczepień będą ustalone po uzyskaniu informacji z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Szczepienia rozpoczną się prawdopodobnie od 1 czerwca i potrwają do 6 czerwca br. Termin szczepienia oraz rodzaj szczepionki (najprawdopodobniej typu mRNA) są uzależnione od dostępności szczepionek. Druga dawka szczepionki będzie podana za około 5 tygodni po pierwszej.
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners