Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Detroit City
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.02
2019
Szanty pod Wawelem

Szanty pod Wawelem

 
Szanty pod Wawelem
Dziś w Krakowie startuje XXXVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej „Shanties”. Cztery sceny, piętnaście koncertów, blisko dwustu wykonawców z Polski, Norwegii i Wielkiej Brytanii, liczne wystawy, kiermasz, happening i wiele innych atrakcji – wydarzenie potrwa do 24 lutego.

Tegorocznym hasłem Festiwalu są „Oceany Marzeń”. Każde z miejsc obfitować będzie w różnorodność muzyki, od tradycyjnych pieśni żeglarskich, poprzez folk morski, aż po ballady. Dla najmłodszych szykowane są dwa koncerty – widowiska żeglarskie w piątkowe i sobotnie przedpołudnie. Ponadprogramowo planowane są liczne niespodzianki.

Tradycyjnie na Rynku Głównym w Krakowie odbędzie się wspólne śpiewanie - w sobotnie popołudnie 23 lutego. Szczegółowy program znajdziecie u źródła artykułu.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners