Various Artists - Maroon5 / Makes Me Wonder

Szanghajskie Targi Edukacyjne na PK

W środę 29 marca br. w godz. 9.30 - 13.00 w galerii „Gil” na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 odbędą się Szanghajskie Targi Edukacyjne. Swoją ofertę zaprezentują 34 uczelnie i instytucje z Szanghaju. Wstęp wolny.

Wystawcy zaprezentują interesujące programy współpracy naukowo-dydaktycznej dla polskich uczelni, możliwości wyjazdów stypendialnych na studia do Chin dla polskich naukowców i studentów. Targi są elementem programu rozwoju współpracy Chin w ramach projektu Nowego Szlaku Jedwabnego.