The Drums - Money

ŚWIĘTO SZKOŁY na Politechnice Krakowskiej

Dziś obchodzimy Święto Szkoły. Z tej okazji odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu, transmitowane online na stronie głównej uczelni.

Około godz. 10.40 pochód senatorów PK wyruszy spod głównego budynku PK w stronę Międzywydziałowego Centrum Edukacyjno-Badawczego „Działownia”, gdzie odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu PK. Po niej około godz. 12.45-13 przed budynkiem Działowni odbędzie się piknik dla wszystkich członków społeczności PK, na który serdecznie zapraszamy.

W programie m.in.:

* godz. 11.00 – początek uroczystego posiedzenia Senatu w „Działowni” (transmisja „na żywo” w Internecie)

* Otwarcie posiedzena przez p.o. Rektora dr hab. arch. Bogdana Siedleckiego otwiera posiedzenie Senatu (zza stołu prezydialnego), wita Wicewojewodę, osoby odznaczane, Senat, a także obserwujących uroczystość w Internecie.

* Przemówienie wicewojewody Małopolskiego Mateusza Małodzińskiego

* Wręczenie odznaczeń państwowych, Medalu „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” i medali Komisji Edukacji Narodowej (Pan Wicewojewoda w asyście Pana Rektora)

* Wręczenie odznaczeń uczelnianych (Medal „Zasłużony dla Politechniki Krakowskiej”, Złota i Honorowa Odznaka; wręczenia dokonuje p.o. Rektora)

* Wręczenie Nagród Rektora PK za 2022 r.

-  za wyróżniające osiągnięcia badawcze i badawczo-dydaktyczne

- za przygotowanie e-kursów (wręczenia dyplomów dokonuje p.o. Rektora)

* Wręczenie dyplomów studentom Politechniki Krakowskiej, którzy otrzymali stypendium ministra edukacji i nauki za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2022/2023

* Wręczenie dyplomów przedstawicielom szkół średnich, laureatom konkursu dla uczestników mini kursów e-learningowych, przygotowanych przez pracowników PK oraz laureatyom konursu „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz”, a następnie wręcza dyplomy laureatom

Przed „Działownią” (wzdłuż WIiTCh) odbędzie się piknik dla całej społeczności Politechniki Krakowskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich!

Listę osób odznaczonych i wyróżnionych przedstawimy wkrótce po uroczystości na stronie głównej PK.

Zaproszenie także na stronie głównej PK. Święto Szkoły organizuje Dział Promocji PK.