Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.11
2016
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2016

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2016

 
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2016
W ramach kolejnej, dziewiątej na świecie i siódmej w Małopolsce, edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (14-20 listopada) Centrum Transferu Technologii PK zaprasza na dni otwarte, konsultacje oraz szkolenie pt. „Źródła finansowania innowacji i start-upów”.

W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest w około 160 krajach. Szacuje się, że w wydarzeniach ŚTP weźmie udział ok. 10 mln osób. W Małopolsce zaplanowano około 250 wydarzeń.

Szkolenie (15 listopada, godz. 10.00-13.00) przewidziane jest głównie dla innowacyjnych start-upów, ale również  przedsiębiorców, którzy chcą poprawić innowacyjności firmy na bazie współpracy z naukowcami. Podczas spotkania omówione zostaną zasady współpracy przedsiębiorstw i uczelni wyższych w zakresie przygotowywania wspólnych projektów oraz źródła i sposoby finansowania start-upów.

Konsultacje indywidualne będą dotyczyły funduszy europejskich m.in. w zakresie wskazania opcji dofinansowań z UE pod określony profil firmy, konsultowania wniosków o dofinansowanie, czy przygotowania instrukcji (krok po kroku) w jaki sposób ubiegać się o dofinansowanie.

Szczegółów wydarzeń w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości szukajcie na stronie: www.transfer.edu.pl w zakładce Aktualności.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners