Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.10
2016
Światowa Organizacja Własności Intelektualnej WIPO uhonorowała dr inż. Bożenę Tyliszczak

Światowa Organizacja Własności Intelektualnej WIPO uhonorowała dr inż. Bożenę Tyliszczak

 
Światowa Organizacja Własności Intelektualnej WIPO uhonorowała dr inż. Bożenę Tyliszczak
Na 10. Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków „IWIS 2016”, która dobyła się 10-12 października, dr inż. Bożena Tyliszczak została uhonorowana nagrodą „Medal for Inventors OMPI”.

Dr Tyliszczak otrzymała nagrodę za wynalazki opracowane w trakcie prowadzenia interdyscyplinarnych badań w obszarze technologii chemicznej, inżynierii materiałowej, nanotechnologii i biotechnologii. Światowa Organizacja Własności Intelektualnej (fr. Organisation Mondiale de la Propriété Intelectuelle, skrót OMPI ang. World Intellectual Property Organization, skrót WIPO) jest jedną z 16 organizacji wyspecjalizowanych ONZ. Zajmuje się koordynacją i tworzeniem regulacji dotyczących systemu ochrony własności intelektualnej, a także świadczeniem pomocy prawnej i technologicznej.

WIPO Medal for Inventors OMPI został ustanowiony w 1979 r. w celu stymulowania pomysłów i innowacyjnych działań na całym świecie oraz uznania wkładu wynalazców w rozwój innowacyjności i bogactwa narodowego.
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners