Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Phillip Phillips - Gone, Gone, Gone
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.07
2017
Sukces studentów PK na INTARG 2017

Sukces studentów PK na INTARG 2017

 
Sukces studentów PK na INTARG 2017
Monika Topa, Katarzyna Kukuła, Maciej Pilch i Karolina Dzięciołowska to grupa studentów, która otrzymała nagrodę Młodych Wynalazców podczas Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017, które odbyły się 22-23 czerwca w Katowicach.

Laureaci są studentami wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK. Wynalazki, które mają związek z nagrodzoną pracą, dotyczą przede wszystkim: nowych systemów fotoinicjujących, luminescencyjnych sond molekularnych, nowych kompleksów metali ziem rzadkich oraz ich zastosowań. Według wyjaśnień studentów działanie chemii porównać można do działania zmysłow. W związku z tym, na przestrzeni poprzednich kilku lat specjalistyczne sensory stanowią jeden z głównych kierunków rozwojowych w chemii.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners