Puddle Of Mudd - Blurry

Stypendia ministra nauki rozdane

Troje studentów oraz doktorant z Politechniki Krakowskiej zostali wyróżnieni za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2017/2018.

Nagrodzeni studenci to Michał Nowak i Marcin Piegza z Wydziału Inżynierii Lądowej oraz Monika Topa z Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej. Nagrodzony został również doktorant Maciej Gierada z WIiTCh.

Rektorzy uczelnii przedstawili ministrowi nauki prawie dwa tysiące wniosków o przyznanie stypendium. W roku akademickim 2017/2018 wysokość stypendium ministra wynosi 15.000 zł w przypadku studentów oraz 25.000 zł w przypadku doktorantów.  Laureatom serdecznie gratulujemy!