Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Chlopcy Z Placu Broni - O Ela
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.06
2015
Stypendia Ministra - zmiany

Stypendia Ministra - zmiany

 
Stypendia Ministra - zmiany
Wszyscy studenci którzy wyróżniają się na polu naukowym, artystycznym czy sportowym mogą starać się o stypendium ministra na rok akademicki 2015/2016

Aby otrzymać stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2015/16, warunkiem koniecznym do przyznania tego stypendium będzie posiadanie przez studenta lub doktoranta wybitnych osiągnięć naukowych lub artystycznych związanych z odbywanymi studiami. Zlikwidowano tym samym możliwość otrzymania ww. wsparcia finansowego za uzyskanie wysokiej średniej ocen w poprzednim roku studiów klasyfikującej studenta lub doktoranta w 5% najlepszych studentów lub doktorantów.

Dotychczasowe przepisy umożliwiały przyznawanie stypendium studentom zarówno na podstawie wybitnych osiągnięć, jak i średniej ocen, a w przypadku doktorantów wymóg dotyczący wybitnych osiągnięć, jak i średniej ocen należało spełnić łącznie. W przypadku osiągnięć w sporcie ich związek ze studiami nie będzie już konieczny.

 

MG

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners