Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Sum 41 - With Me
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.01
2022
Studia II stopnia? Wybierz PK!

Studia II stopnia? Wybierz PK!

 
Studia II stopnia? Wybierz PK!
17 stycznia rozpocznie się rekrutacja na stacjonarne i niestacjonarne studia II stopnia prowadzone na Politechnice Krakowskiej. Kandydaci będą mogli dokonać elektronicznej rejestracji do 7 lutego, a osoby zainteresowanie ofertą II stopnia na Wydziale Architektury – do 4 lutego br. Uczelnia przygotowała blisko 2400 miejsc.
Politechnika Krakowska tradycyjnie oferuje atrakcyjne kierunki studiów, w tym prowadzone w języku angielskim. Na kandydatów czeka m.in. architektura krajobrazu, biotechnologia, budownictwo, energetyka w języku polskim, energetyka w języku angielskim, informatyka, infotronika, informatyka stosowana, inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn w języku polskim, mechanika i budowa maszyn w języku angielskim, gospodarka przestrzenna, transport, środki transportu i logistyka, odnawialne źródła energii i infrastruktura komunalna. 
 
Od 17 stycznia do 7 lutego (do godz. 14.00), wszyscy zainteresowani studiami na Wydziałach: Informatyki i Telekomunikacji, Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej, Inżynierii Lądowej, Inżynierii Materiałowej i Fizyki, Inżynierii Środowiska i Energetyki, Inżynierii i Technologii Chemicznej, Mechanicznym oraz kierunkiem gospodarka przestrzenna, będą mogli dokonać rejestracji, zamieścić w programie do elektronicznej rejestracji dokumenty potrzebne do obliczenia wskaźnika rekrutacyjnego, a także wnieść opłatę za przeprowadzenie rekrutacji na studia. Co ważne, rejestracji na studia dokonać mogą także osoby, które nie posiadają dyplomu ukończenia studiów I stopnia. Postępowanie kwalifikacyjne (w tym testy sprawdzające efekty uczenia się oraz znajomości języka angielskiego) przewidziano od 8 do 11 lutego. Ogłoszenie list osób zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów nastąpi do 14 lutego br. 
 
Rejestracja na studia II stopnia na Wydziale Architektury potrwa do 4 lutego (do godz. 14.00). Także do 4 lutego należy wnieść opłatę za przeprowadzenie rekrutacji na studia. Kandydaci będą mogli złożyć swoje portfolio w dniach od 17 stycznia do 6 lutego. Postępowanie kwalifikacyjne (w tym ocena portfolio oraz sprawdzenie znajomości języka angielskiego) zaplanowano w dniach 8-14 lutego, a ogłoszenie list osób zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów na 15 lutego. 
 
Szczegóły związane z rekrutacją na stacjonarne i niestacjonarne studia II stopnia na PK, w tym harmonogram, znajdują się w Portalu Rekrutacyjnym
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners