Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cult - Honey From A Knife
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.09
2016
Studentka PK zdobyła medal w Rio

Studentka PK zdobyła medal w Rio

 
Studentka PK zdobyła medal w Rio
Reprezentantka Polski na igrzyskach paraolimpijskich w Rio, Anna Trener-Wierciak, zdobyła brązowy medal w skoku w dal. Medalistka ukończyła w tym roku studia I stopnia na kierunku inżynieria środowiska na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej.

W czerwcu Trener-Wierciak obroniła pracę inżynierską „Projekt koncepcyjny ujęcia wody podziemnej za pomocą zespołu studni wierconych”. Przed igrzyskami nikt nie liczył na medal Anny Trener-Wierciak. 25-letnia zawodniczka Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych „Start” skoczyła na odległość 4,53 i tym samym wywalczyła ósmy krążek dla Polski podczas igrzysk w Brazylii.

Gratulujemy!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners