The Maccabees - Pelican

Student PK finalistą konkursu Renault

Nikodem Drąg jest jednym z czterech finalistów „Renault. Passion For Design & Innovation 2017”. Piątego finalistę będzie można wybrać w głosowaniu, od 14 do 21 września br. na stronie konkursu.

Uczestnicy zajmowali się projektem wnętrza SUV-a klasy wyższej Renault. Zwycięski projekt zostanie wybrany przez dyrektora Designu Wewnętrznego Renault, Antoine’a Genina.  Do wygrania są nagrody pieniężne, weekend w Paryżu, a także samochody do testów.

Nikodem Drąg studiuje na kierunku inżynierii wzornictwa przemysłowego. Rok temu laureatem konkursu był również student tego kierunku – Daniel Czyszczoń. Prace finalistów konkursu można zobaczyć na stronie internetowej francuskiego producenta samochodów.