Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Fortune Faded
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.09
2017
Student PK finalistą konkursu Renault

Student PK finalistą konkursu Renault

 
Student PK finalistą konkursu Renault
Nikodem Drąg jest jednym z czterech finalistów „Renault. Passion For Design & Innovation 2017”. Piątego finalistę będzie można wybrać w głosowaniu, od 14 do 21 września br. na stronie konkursu.

Uczestnicy zajmowali się projektem wnętrza SUV-a klasy wyższej Renault. Zwycięski projekt zostanie wybrany przez dyrektora Designu Wewnętrznego Renault, Antoine’a Genina.  Do wygrania są nagrody pieniężne, weekend w Paryżu, a także samochody do testów.

Nikodem Drąg studiuje na kierunku inżynierii wzornictwa przemysłowego. Rok temu laureatem konkursu był również student tego kierunku – Daniel Czyszczoń. Prace finalistów konkursu można zobaczyć na stronie internetowej francuskiego producenta samochodów.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners