Mr Z'oob - Moj jest ten kawalek podlogi

2016
Student PK, Daniel Czyszczoń, zwycięzcą „Renault. Passion For Design & Innovation”

Daniel Czyszczoń, student inżynierii wzornictwa przemysłowego na Politechnice Krakowskiej, zajął pierwsze miejsce w konkursie na zaprojektowanie samochodu autonomicznego „Renault. Passion For Design & Innovation”.

53 nadesłane projekty, 5 finalistów, 3 laureatów - takim bilansem zakończył się prestiżowy konkurs Renault. Daniel Czyszczoń okazał się najlepszy. Jego projekt samochodu autonomicznego Renault Avame został wybrany przez jury i otrzymał główną nagrodę w konkursie - 10 tys. złotych oraz Renault Talisman lub Renault Espace do testów na okres 2 tygodni.

Daniel Czyszczoń, 21-letni student inżynierii wzornictwa przemysłowego na Politechnice Krakowskiej, dla którego projektowanie to przede wszystkim pasja, małymi krokami zaczyna swoją przygodę jako projektant produktu. Jego celem i marzeniem na przyszłość jest car design. Renault Avame to projekt elektrycznego, w pełni autonomicznego pojazdu, którego wnętrze to nie tylko przestrzeń do odpoczynku i rozmów, ale dzięki nowoczesnym systemom multimedialnym również miejsce do kreatywnego spędzania czasu bądź zarządzania domem lub firmą.