Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Dźwięki Wątpliwej Jakości
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.09
2016
Student PK, Daniel Czyszczoń, zwycięzcą „Renault. Passion For Design & Innovation”

Student PK, Daniel Czyszczoń, zwycięzcą „Renault. Passion For Design & Innovation”

 
Student PK, Daniel Czyszczoń, zwycięzcą „Renault. Passion For Design & Innovation”
Daniel Czyszczoń, student inżynierii wzornictwa przemysłowego na Politechnice Krakowskiej, zajął pierwsze miejsce w konkursie na zaprojektowanie samochodu autonomicznego „Renault. Passion For Design & Innovation”.

53 nadesłane projekty, 5 finalistów, 3 laureatów - takim bilansem zakończył się prestiżowy konkurs Renault. Daniel Czyszczoń okazał się najlepszy. Jego projekt samochodu autonomicznego Renault Avame został wybrany przez jury i otrzymał główną nagrodę w konkursie - 10 tys. złotych oraz Renault Talisman lub Renault Espace do testów na okres 2 tygodni.

Daniel Czyszczoń, 21-letni student inżynierii wzornictwa przemysłowego na Politechnice Krakowskiej, dla którego projektowanie to przede wszystkim pasja, małymi krokami zaczyna swoją przygodę jako projektant produktu. Jego celem i marzeniem na przyszłość jest car design. Renault Avame to projekt elektrycznego, w pełni autonomicznego pojazdu, którego wnętrze to nie tylko przestrzeń do odpoczynku i rozmów, ale dzięki nowoczesnym systemom multimedialnym również miejsce do kreatywnego spędzania czasu bądź zarządzania domem lub firmą.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners