Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Jonsi - Gathering Stories
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.11
2023
Student Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego zajął pierwsze miejsce w konkursie „emBrace yourself”

Student Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego zajął pierwsze miejsce w konkursie „emBrace yourself”

 
Student Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego zajął pierwsze miejsce w konkursie „emBrace yourself”
Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać problemy takie jak niewygodna forma, waga, czasochłonność produkcji, wysokie koszty oraz trudna modyfikacja. Kolejnym wyzwaniem było zaproponowanie produktu atrakcyjnego wizualnie, tak aby chętnie nosili go najbardziej wymagający klienci, jakimi są nastolatki.
EmBrace Yourself to konkurs, którego głównym celem jest stworzenie nowoczesnej, modułowej formy gorsetu korygującego deformacje kręgosłupa z użyciem druku 3D w technologii HP Multi Jet Fusion.
 
Obecnie na całym świecie ortezy tułowia wytwarzane są ręcznie. Ma to wpływ nie tylko na ograniczoną dokładność, ale również na długi czas oczekiwania na produkty. EmBrace Yourself chce zainspirować do tworzenia spersonalizowanych, funkcjonalnych rozwiązań i zmiany trendów w branży.
 
Pierwsze miejsce i nagrodę główną w wysokości 10 tys. zł. zdobył Student 4 roku Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego  Michał Pawlus.
 
Uznanie jury zdobyła też praca Alicji Strządały (również Studentka 4 roku IWP), która zdobyła wyróżnienie honorowe.
 
Otwarcie wystawy pokonkursowej i oficjalne ogłoszenie wyników miało miejsce 19 października o godzinie 9.30 podczas dni otwartych w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w holu budynku przy ulicy Raciborskiej 50 .
 
Serdecznie gratulujemy!!!
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners