Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Spleen
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.12
2019
Studenci Politechniki z przedświąteczną pomocą dla potrzebujących

Studenci Politechniki z przedświąteczną pomocą dla potrzebujących

 
Studenci Politechniki z przedświąteczną pomocą dla potrzebujących
W ramach tegorocznej, 32. akcji charytatywnej „Studenci Dzieciom – Mikołajki”, żacy z Politechniki Krakowskiej zebrali na prezenty dla podopiecznych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych 31 592, 91 zł. Przełom listopada i grudnia – jak co roku – obfitował na PK w inicjatywy, których celem jest pomoc innym.
 
Święty Mikołaj z Politechniki Krakowskiej dotarł do około 350 dzieci z placówek w Krakowie, Bochni, Skawinie i Żmiącej, przynosząc m.in. zabawki, zestawy artystyczne, gry planszowe, ubrania oraz kosmetyki. Akcja „Studenci Dzieciom – Mikołajki” organizowana jest przez Samorząd Studencki PK i Radę Osiedla Domów Studenckich PK od 1987 r. Tegoroczna kwesta rozpoczęła się 14 listopada. Wolontariuszy z puszkami można było spotkać na wszystkich wydziałach Politechniki Krakowskiej, na terenie akademików uczelni, podczas imprez sportowych i kulturalnych PK, a także w zaprzyjaźnionych parafiach.
 
Studenci przekazali 2 tys. zł z zebranych środków na wsparcie akcji „Studenci chorym dzieciom 2019”, organizowaną przez Fundację „O zdrowie dziecka” Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Pieniądze zostaną przeznaczone na stworzenie pierwszego w Polsce profesjonalnego systemu kinowego, z którego będą korzystać pacjenci szpitala w Prokocimiu. 
 
27 listopada br. Politechnika Krakowska już po raz czwarty stała się wielkim salonem fryzjerskim. Wszyscy chętni mogli oddać swoje włosy na peruki dla dzieci po chemioterapii i poważnych operacjach. Akcję „O włos od pomocy na PK” zorganizował Samorząd Studencki wraz ze Stowarzyszeniem Mówimy NIEboRAKOWI. W wielkim cięciu tradycyjnie wzięli udział najlepsi krakowscy styliści fryzur. Włosy na peruki oddały 63 osoby.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners