Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Tilt - Runal Juz Ostatni Mur
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.06
2016
Studenci PK wykonają charytatywny remont budynku Pogotowia Opiekuńczego w Tarnowie

Studenci PK wykonają charytatywny remont budynku Pogotowia Opiekuńczego w Tarnowie

 
Studenci PK wykonają charytatywny remont budynku Pogotowia Opiekuńczego w Tarnowie
Studenci i absolwenci budownictwa na Politechnice Krakowskiej w czasie wakacji wyremontują charytatywnie budynek Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Pogotowie Opiekuńcze” w Tarnowie przy ul. Chemicznej. Sami zdobywają środki na materiały budowlane, a wszystkie prace wykonają za darmo. Patronat nad akcją objął rektor Politechniki Krakowskiej.

Akcja studentów PK odbywa się w ramach projektu Workcamp, organizowanego przez Koło Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Małopolski w Krakowie. Celem projektu jest pomoc najbardziej potrzebującym placówkom pożytku publicznego. 

W pokojach dzieci przybywających w Pogotowiu Opiekuńczym i na korytarzach trzeba wygładzić i uzupełnić ubytki w ścianach i sufitach, a potem je pomalować. Pilnych prac wymagają łazienki - są zagrzybione, a ich wyposażenie wysłużone i zniszczone. Do prac potrzeba farb, lakierów, gładzi gipsowej oraz wszelkich narzędzi - od wiader po wałki, gryfy i pędzle, a także mnóstwa drobniejszych przyrządów niezbędnych do prowadzenia prac malarskich, takich jak taśmy malarskie, folie i tektury zabezpieczające oraz środki do odgrzybiania. Grupa szesnastu studentów Politechniki Krakowskiej zacznie prace w poniedziałek 11 lipca, w ciągu 6 dni całkiem odmienią tarnowską placówkę.

Akcję można wesprzeć poprzez portal PolakPotrafi.pl, link do projektu:
www.polakpotrafi.pl/projekt/workcamp-krakow

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners