Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

LADY PANK - Tacy Sami
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.11
2018
„Studenci Dzieciom - Mikołajki 2018”

„Studenci Dzieciom - Mikołajki 2018”

 
„Studenci Dzieciom - Mikołajki 2018”
W ubiegłym tygodniu ruszyła akcja charytatywna na rzecz dzieci z małopolskich domów dziecka. To już 31. edycja akcji „Studenci Dzieciom - Mikołajki 2018”, w tym roku pod hasłem „Gdy złotówkę dasz, uśmiech dziecka masz”.

Kwesta rozpoczęła się 15 listopada pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki przy ul. Warszawskiej 24, a potrwa do 2 grudnia. W tym czasie wolontariuszy z puszkami będzie można spotkać m.in. na terenie kampusów Politechniki Krakowskiej oraz przed kilkoma krakowskimi kościołami.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup prezentów dla dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych w Krakowie, Skawinie, Bochni i Żmiącej koło Ujanowic. Dzięki ofiarności studentów, pracowników uczelni i mieszkańców Krakowa w ubiegłym roku udało się zebrać 52 086,69 złotych. Oby w tym roku padł kolejny rekord!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners