Limp Bizkit - Rollin'

„Studenci Dzieciom - Mikołajki 2018”

W ubiegłym tygodniu ruszyła akcja charytatywna na rzecz dzieci z małopolskich domów dziecka. To już 31. edycja akcji „Studenci Dzieciom - Mikołajki 2018”, w tym roku pod hasłem „Gdy złotówkę dasz, uśmiech dziecka masz”.

Kwesta rozpoczęła się 15 listopada pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki przy ul. Warszawskiej 24, a potrwa do 2 grudnia. W tym czasie wolontariuszy z puszkami będzie można spotkać m.in. na terenie kampusów Politechniki Krakowskiej oraz przed kilkoma krakowskimi kościołami.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup prezentów dla dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych w Krakowie, Skawinie, Bochni i Żmiącej koło Ujanowic. Dzięki ofiarności studentów, pracowników uczelni i mieszkańców Krakowa w ubiegłym roku udało się zebrać 52 086,69 złotych. Oby w tym roku padł kolejny rekord!