Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Spleen
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.07
2018
Studenci architektury dla Dębicy

Studenci architektury dla Dębicy

 
Studenci architektury dla Dębicy
Studenci III roku kierunku architektura z Politechniki Krakowskiej ponownie opracowali projekty urbanistyczno-architektoniczne dla wybranych terenów miasta Dębicy. Zainteresowani mogą przyjrzeć się koncepcjom zagospodarowania terenów miejskich do 9 sierpnia w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury, przy ul. Akademickiej 8.

Obecny na otwarciu wystawy burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk wyraził nadzieję na dalszą współpracę z Politechniką Krakowską. Studenckie pomysły będą elementem dyskusji na temat zmiany zagospodarowania terenów miejskich, które mogą stać się w przyszłości miejscem organizacji oficjalnych uroczystości, a także codziennego odpoczynku i rekreacji mieszkańców miasta.

Projekty powstały na skutek współpracy Dębicy z Zakładem Odnowy Miast Instytutu Projektowania Miast i Regionów Wydziału Architektury PK. Analizowane tereny wymagają odnowy, rewitalizacji i dostosowania do współczesnych potrzeb. Architekci z PK zajęli się koncepcją zagospodarowania rynku, osiedla mieszkaniowego, przestrzeni dworca PKP, centrum komunikacyjnego z parkiem biurowym, Dębickiego Parku Przemysłowego oraz projekt nowego otoczenia ulicy Kościuszki.

Projekty można oglądać do 9 sierpnia br. w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury, przy ul. Akademickiej 8. 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners