Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Blink-182 - Stay Together For The Kids
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.12
2016
Srebrne dyplomy dla chóru „Cantata”

Srebrne dyplomy dla chóru „Cantata”

 
Srebrne dyplomy dla chóru „Cantata”
Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata” zdobył II miejsce w dwóch kategoriach podczas VII Krakowskiego Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych.

W festiwalu, który odbywał się w dniach 3 i 4 grudnia wzięło udział kilkanaście chórów z Europy i Afryki. Zespoły oceniało międzynarodowe jury, w skład którego wchodzili wybitni chórmistrzowie. Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata”, pod batutą Marty Stós, zajął II miejsce (srebrne dyplomy) w kategorii chóry kameralne i w kategorii chóry mieszane. Koncert galowy festiwalu i wręczenie nagród odbyło się 4 grudnia w kościele Mariackim.

Serdecznie gratulujemy naszym chórzystom!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners