Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.10
2018
Spotkanie „Nowinkowców"

Spotkanie „Nowinkowców"

 
Spotkanie „Nowinkowców"
W najbliższy piątek 19 października w Studenckim klubie „Kwadrat" przy ul. Skarżyńskiego 1 odbędzie się spotkanie byłych i obecnych członków oraz współpracowników Radia „Nowinki". Jubileusz 60-lecia rozgłośni daje świetną okazję, aby wymienić doświadczenia i wspomnienia lat ubiegłych.

Za nami 60. Urodziny „Radia Nowinki". Przez ten czas w redakcji pracowało bardzo wielu ludzi. Część z nich do dziś zajmuje się pracą dziennikarza, w radiu, telewizji i prasie. Wszystkich łączy fakt, że z mikrofonem przygodę rozpoczynali w „Nowinkach". Zapraszamy na spotkanie wspominkowe, podczas którego będzie można porozmawiać i zobaczyć się z ludźmi, którzy kiedyś tworzyli lub nadal tworzą akademicką rozgłośnię Politechniki Krakowskiej.

Widzimy się 19 października w klubie „Kwadrat" przy ul. Skarżyńskiego 1, o godz. 20:00. W razie potrzeby, proszę kontaktować się z Tomaszem K.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners