Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cult - Fire Woman
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.08
2021
Spotkanie literatury z muzyką w Pałacu Sztuki

Spotkanie literatury z muzyką w Pałacu Sztuki

 
Spotkanie literatury z muzyką w Pałacu Sztuki
Fundacja Art Forum i Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie zapraszają na Pałacowy Salon Literacko-Muzyczny, który odbędzie się w sobotę, 21 sierpnia, o godz. 17.30 w Pałacu Sztuki na placu Szczepańskim 4.

  


W trakcie wydarzenia zaprezentują się, w części literackiej: Piotr Lamprecht: augustianin, poeta, duszpasterz, w części muzycznej: Wiesław Ochwat i Maciej Zimka, duet akordeonowy uznanych, wielokrotnie nagradzanych artystów i wybitnych absolwentów i wykładowców Akademii Muzycznej w Krakowie.

Pałacowy Salon Literacko-Muzyczny poprowadzi pomysłodawca projektu Bożena Boba-Dyga – artystka interdyscyplinarna, poetka, wokalistka, kompozytorka i konserwatorka dzieł sztuki. 

 

---

Żródło: Krakow.pl

  

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners