Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Amarok - Massa
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.01
2018
Sportowy As Małopolski

Sportowy As Małopolski

 
Sportowy As Małopolski
Doktorantka z PK, Renata Knapik-Miazga znalazła się wśród najlepszych sportowców Małopolski w plebiscycie „Dziennika Polskiego” i „Gazety Krakowskiej” na 10 asów Małopolski.

Renata Knapik-Miazga jest absolwentką i doktorantką na Wydziale Mechanicznym PK. Ma na swoim koncie brązowy medal mistrzostw świata w szpadzie, w  turnieju drużynowym, wywalczony wraz ze swoimi koleżankami z reprezentacji Polski. Ponadto może się pochwalić trzecim miejscem w zawodach Pucharu Świata w chińskim Suzhou. W turniejach indywidualnych zdobywała brązowe medale, w 2013 i 2016, podczas mistrzostw Europy.

W plebiscycie głosowali czytelnicy z 22 powiatów Małopolski. Pierwsze miejsce przypadło skoczkowi narciarskiemu – Kamilowi Stochowi. Gala wręczenia nagród odbyła się 19 stycznia w auli AWF w Krakowie.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners