Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Ting Tings - We Walk
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.11
2016
Sportowe emocje na Święto Niepodległości

Sportowe emocje na Święto Niepodległości

 
Sportowe emocje na Święto Niepodległości
R8 Basket AZS Politechnika Kraków przygotował gratkę dla mieszkańców stolicy Małopolski. W piątek 11 listopada o godz. 18 w hali Korony przy ulicy Kalwaryjskiej, drużyna zagra z Weegree AZS Politechnika Opolska. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla kibiców.

Dla R8 Basket piątkowe spotkanie będzie pierwszym po pierwszej w sezonie ligowej porażce. Mimo to, krakowianie prowadzą w tabeli i jako lider, podejmą w 9. kolejce II ligi - Weegree AZS Politechnikę Opolską, która w poprzednich meczach zgromadziła 11 punktów.

Piątkowy mecz uświetni moc atrakcji. Poza takimi, jak rzut z połowy boiska oraz konkursami, organizatorzy przygotowali dla 100 pierwszych osób, które pojawią się na hali Korony, specjalne plakaty z datą 11 listopada i hasłem "Razem tworzymy historię". Twarze kibiców będą malowane na biało-czerwono, a mecz poprzedzi krótka, specjalna ceremonia oraz odegranie hymnu narodowego.

Zapraszamy na profil facebookowy drużyny.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners