Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.03
2022
Społeczność PK solidarna z Ukrainą – ruszyła zbiórka na pomagam.pl. Liczy się każda złotówka

Społeczność PK solidarna z Ukrainą – ruszyła zbiórka na pomagam.pl. Liczy się każda złotówka

 
Społeczność PK solidarna z Ukrainą – ruszyła zbiórka na pomagam.pl. Liczy się każda złotówka
Politechnika Krakowska wraz z Fundacją Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej uruchomiła na portalu pomagam.pl zbiórkę na rzecz pomocy Ukraińcom, zarówno tym, którzy zostali w swoim kraju, jak i tym, którzy uciekli przed wojną.

Społeczność Politechniki Krakowskiej od pierwszego dnia rosyjskiej agresji na Ukrainę angażuje się w pomoc potrzebującym – organizuje zbiórki rzeczowe, wsparcie psychologiczne, wolontariat, kursy języka polskiego, wspiera lokowanie przybyszów z Ukrainy w Krakowie. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja rodzi wciąż nowe potrzeby, na które chcemy odpowiadać pomocą. Dlatego zachęcamy do włączenia się w zbiórkę finansową, dzięki której nadal będziemy mogli mądrze pomagać. Jej uruchomienie jest też odpowiedzią na głęboką potrzebę niesienia pomocy, którą czują studenci, pracownicy, absolwenci i przyjaciele Politechniki Krakowskiej, gotowi do wsparcia ukraińskich studentów PK, przybyłych do Polski uchodźców oraz Ukrainek i Ukraińców, którzy bohatersko bronią wolności i swojego kraju. Zebrane środki umożliwią wsparcie wszystkich tych osób. 
 
Informujemy, że zakupiony sprzęt i środki medyczne dla osób i szpitali potrzebujących wsparcia w Ukrainie zostaną im przekazane za pośrednictwem organizacji specjalizujących się w międzynarodowej pomocy humanitarnej i transporcie sprzętu.
 
Dokonanie wpłaty na portalu pomagam.pl (pomagam.pl/pkdlaukrainy) jest bardzo proste i zajmuje tylko chwilę. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.
 
 
 
 
 
 
 
Sprawdź, jakie inne działania wspierające Ukraińców prowadzi Politechnika Krakowska
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners